İzmir Otomatik Kepenk ve Panjur Tamir Bakım Servisi

P.tesi-C.Tesi: 08:00 - 19:00

7/24 Acil Kepenk Servis Hizmeti

Kaliteli Hizmet

Garantili Yedek Parça

Hemen Arayın : 0530 405 34 99

289/65 Sokak No:1 BUCA İZMİR

Panjur Tamiri

Panjur Tamiri Nasıl Yapılır, Panjur tamiri fiyatları, İzmir Panjur Servisi, Panjur Fiyatları nelerdir, Panjur Kumandası tanıtma, Panjur Motoru tamiri yapılır mı?

İzmir Panjur Tamiri

EGESAN Panjur tamiri servisi olarak, İzmir ve çevre illerdeki tüm panjur arızalarına 7/24 en hızlı şekilde müdahale ederek panjur arızalarını çözüyoruz. 10 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan EGESAN panjur uzman kadrosu ile panjur imalatı, panjur tamiri servis hizmetleri, kepenk tamiri, kepenk imalatı, garaj kapısı imalatı, garaj kapısı tamiri servis hizmetleri gibi alanlarda hizmet vermekte olup, kaliteli hizmet, garantili yedek parça ve en uygun fiyatları siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Panjur Tamiri Nasıl Yapılır?

Panjur Tamiri nasıl yapılır sorusuna cevap verebilmek için öncelikle oluşan panjur arızasının nedenleri tespit edilmelidir. Panjur arızasının tespit edilebilmesi için 0530 405 34 99 numaralı telefondan bizlere ulaştığınız anda ekiplerimiz harekete geçecek ve panjur arızası tespit çalışmalarına başlayacaklardır. En sık oluşan arızalar arasında panjur sıkışması, panjur motoru arızaları, panjur kumandası arızaları, panjur kumanda alıcı kart arızaları gibi nedenler yer almaktadır. Arızanın tekrarlamaması için doğru tespit edilmesi ve panjur tamiri işleminin uzman teknik personeller tarafından yapılması çok önemlidir.

Panjur Tamiri Fiyatları Nelerdir?

Panjur tamiri fiyatları oluşan arızanın tespit edilmesinden sonra kullanılacak malzeme, yedek parça ve harcanan işçiliğe göre farklılıklar gösterebilmektedir. 0530 405 34 99 numaralı telefondan bizlere ulaşarak panjur arızası hakkında detaylı bilgi vermeniz durumunda ortalama bir panjur tamiri fiyatı tarafınıza verilebilir. Ancak arıza tespit aşamasında bu fiyatlar düşebileceği gibi yükselebilmektedir. Panjur tamiri fiyatları belirlenirken kullanılan yedek parçanın orijinal olması, kalitesi ve garantili olması önemlidir. EGESAN panjur tarafından kullanılan tüm panjur yedek parçaları orijinal olup minimum 2 Yıl garanti altındadır. Kaliteli ve hızlı panjur tamir hizmeti, orijinal ve garantili yedek parça, en uygun panjur tamiri fiyatları için mutlaka bizimle 0530 405 34 99 numaralı telefondan irtibata geçin!

Panjur Motoru Tamiri Yapılır mı?

Panjur motoru tamiri maliyetli bir iş olduğundan ve sıfır garantili bir panjur motoru fiyatından daha yüksek çıkabileceğinden genellikle yapılmamaktadır. Panjur motorlarının arızalanması durumunda genellikle panjur motoru değişimi yapılmaktadır. Panjur motorunun neden arızalandığı doğru bir şekilde tespit edilmeli ve sorunun tekrarlamaması için panjur tipi ve ağırlığına uygun bir panjur motoru kullanılması çok önemlidir. Panjur motoru değişimi ve panjur motoru fiyatları için 0530 405 34 99 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

panjur tamiri fiyatları

panjur tamiri nasıl yapılır

panjur tamiri karşıyaka

panjur tamiri balçova

panjur tamiri buca

panjur tamiri alsancak

elektrikli panjur tamiri nasıl yapılır

izmir panjur tamiri

panjur tamiri bostanlı

panjur sıkışması

elektrikli panjur tamiri güzelbahçe

panjur tamiri hatay izmir

panjur tamiri bornova

panjur tamiri izmir bostanlı karşıyaka/izmir

 

 

 

 

Comments are closed.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
Otomatik Kepenk Tamiri Servisi

İzmir’de 7/24 Acil kepenk servisi ve tamiri hizmetimiz ile rakiplerimizden daima bir adım öndeyiz. Kepenk sıkışması, kepenk motoru arızaları, kepenk kumandası arızaları, kepenk alıcı kart arızaları gibi acil müdahale gerektiren servis hizmetlerine uzman teknik servis ekibimiz ile en kısa sürede en uygun fiyatlarla yanıt veriyoruz.