İzmir Otomatik Kepenk ve Panjur Tamir Bakım Servisi

P.tesi-C.Tesi: 08:00 - 19:00

7/24 Acil Kepenk Servis Hizmeti

Kaliteli Hizmet

Garantili Yedek Parça

Hemen Arayın : 0530 405 34 99

289/65 Sokak No:1 BUCA İZMİR

Kepenk Tamiri

Kepenk tamiri servis hizmeti İzmir ve çevre illerde uzman ekibimiz tarafından garantili yedek parça kullanılarak en uygun kepenk tamiri fiyatları ile verilmektedir.

Kepenk sistemleri arıza yapması durumunda mağaza yada bulunduğu alanın güvenliğini tehlikeye sokabileceğinden acil müdahale edilmesi gerekmektedir. En sık karşılaşılan kepenk arızaları arasında kepenk sıkışması, kepenk moturu arızası, kepenk kumanda arızası, kepenk alıcı kart arızası gibi nedenler yer almaktadır. EGESAN kepenk tamir servisi firmamız tüm kepenk arızalarına 7/24 acil müdahale ederek mağduriyetinizi en uygun fiyatlarla gidermektedir.

İzmir ili ve çevresinde bulunan kepenk arızalarına, arıza bildirimi bize ulaşır ulaşmaz derhal ekibimizi yönlendirerek sorununuzu çözüyoruz.

7/24 Acil Kepenk Servisi

İzmir’de otomatik kepenk tamiri servis hizmetini haftanın 7 günü 24 saat en uygun fiyatlar ve yedek parça garantisi ile sunuyoruz.

Servis talepleriniz için hemen bize ulaşın

0530 4053499 – 0232 5203453

Kaliteli Hizmet ve Garantili Yedek Parça

Otomatik kepenk ve panjur tamiri hizmetlerinde kullandığımız tüm yedek parçalar minimum 2 yıl üretici firma garantisi altındadır. Kaliteli servis, garantili yedek parça ve uygun tamir fiyatları için bize ulaşın.

Comments are closed.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Otomatik Kepenk Tamiri Servisi

İzmir’de 7/24 Acil kepenk servisi ve tamiri hizmetimiz ile rakiplerimizden daima bir adım öndeyiz. Kepenk sıkışması, kepenk motoru arızaları, kepenk kumandası arızaları, kepenk alıcı kart arızaları gibi acil müdahale gerektiren servis hizmetlerine uzman teknik servis ekibimiz ile en kısa sürede en uygun fiyatlarla yanıt veriyoruz.