İzmir Otomatik Kepenk ve Panjur Tamir Bakım Servisi

P.tesi-C.Tesi: 08:00 - 19:00

7/24 Acil Kepenk Servis Hizmeti

Kaliteli Hizmet

Garantili Yedek Parça

Hemen Arayın : 0530 405 34 99

289/65 Sokak No:1 BUCA İZMİR

Hakkımızda

EGESAN Hakkında

Otomatik Kepenk ve Panjur Tamiri Servisi

Bizler, İzmir kepenk ve panjur tamiri servisi olarak yola çıktığımızda en iyisi olmak için her zaman kaliteden yana olmamız gerektiğini biliyorduk. 20 Yılı aşkın süredir edindiğimiz tecrübe ve ilkelerimiz sayesinde kaliteden yana olduk. Bugün verdiğimiz İzmir kepenk tamiri hizmeti ile İzmir ve çevresinde İzmir Kepenk Tamir ve Bakımı Hizmeti sunuyoruz. Kalite, Güven ve Destek Firmamızın asla vazgeçmediği prensiplerindendir. Bugün bu yolda vizyon ve misyonumuzdan şaşmadan ilerliyor ve sizlerle beraber büyümeye devam ediyoruz. 20 Yılı aşkın tecrübemizi siz değerli müşterilerimize sunmak ve müşteri memnuniyetli çalışmak vazgeçmediğimiz tek yoldur.

İzmir Kepenk bugün bir marka olma yolunda ilerlerken asla sizlere olan hizmetinden ödün vermeyecektir. Sağladığımız kaliteli hizmet kalitesini daima korurken her geçen gün katlanarak artmakta ve sizlere daha iyi hizmet sunmamızı sağlamaktadır.

Medya ve Basında EGESAN Otomatik Kapı Sistemleri

7/24 Acil Kepenk Servisi

İzmir’de 7/24 Acil kepenk servisi ve tamiri hizmetimiz ile rakiplerimizden daima bir adım öndeyiz. Kepenk sıkışması, kepenk motoru arızaları, kepenk kumandası arızaları, kepenk alıcı kart arızaları gibi acil müdahale gerektiren servis hizmetlerine uzman teknik servis ekibimiz ile en kısa sürede en uygun fiyatlarla yanıt veriyoruz.

0530 405 34 99

0232 520 34 53