İzmir Otomatik Kepenk ve Panjur Tamir Bakım Servisi

P.tesi-C.Tesi: 08:00 - 19:00

7/24 Acil Kepenk Servis Hizmeti

Kaliteli Hizmet

Garantili Yedek Parça

Hemen Arayın : 0530 405 34 99

289/65 Sokak No:1 BUCA İZMİR

Dairesel Bahçe Kapıları

Dairesel açılır bahçe kapısı motor sistemleri iş yeriniz, siteniz veya apartmanınıza girerken yada çıkarken sıcak, soğuk, yağmur, kar gibi hava olaylarından etkilenmeden aracınızdan inmeden güvenli bir şekilde giriş-çıkış işlemini yapmanızı sağlar. Bu otomasyon sistemi size rahatlığı, konforu ve güvni birlikte sunduğu için giriş çıkışın çok yaşandığı bu tarz yerlerde en çok tercih edilen sistemdir.

Dairesel açılır bahçe kapısı motorları, ahşap, alüminyum veya ferforjeden yapılmış bahçe kapılarının otomasyonunu sağlar.

Dairesel açılır bahçe kapısı motorları müstakil konutların bahçe girişlerinde, fabrika depo gibi işletmelerin ana girişlerinde, apartman veya site türü binaların otopark girişlerinde özellikle tercih edilen mekanizmalardır.

Dairesel açılır bahçe kapısı motorlarına uygulanabilen uzaktan kumanda sistemi sayesinde kullanıcılar, bahçe giriş kapılarını, evlerinden çıkmadan veya araçlarından inmeden, dış etkenlerden etkilenmeden güvenle ve kontrollü bir şekilde açıp kapatabilirler.

Yüksek kalite ve estetik anlayışından ödün vermeden üretilen Dairesel açılır bahçe kapısı motor ve kontrol ünitelerimiz sizi özlediğiniz konfora güvenle ulaştıracaktır.

Dairesel açılır bahçe kapısı motorları Avrupa’dan ithal her türlü Avrupa kalite standartlarına sahip ürünlerdir.

Dairesel açılır bahçe kapısı motorlarıyla birlikte standart olarak motor kontrol ünitesi, emniyet fotoseli, flaşör lamba, uzaktan kumanda alıcı kartı ve anteni kit halinde önerilmektedir.

Dairesel açılır bahçe kapısı motorlarına isteğe bağlı olarak radar,buton,metal kütle dedektörü , kartlı ve şifreli geçiş sistemleri gibi bir çok opsiyonel kumanda sistemi bağlanabilir.Uzaktan kumanda el vericisi istenilen sayıda çoğaltılabilir.

Dairesel açılır bahçe kapısı motorları kapı kanat ağırlıklarına göre değişir.

Comments are closed.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Otomatik Kepenk Tamiri Servisi

İzmir’de 7/24 Acil kepenk servisi ve tamiri hizmetimiz ile rakiplerimizden daima bir adım öndeyiz. Kepenk sıkışması, kepenk motoru arızaları, kepenk kumandası arızaları, kepenk alıcı kart arızaları gibi acil müdahale gerektiren servis hizmetlerine uzman teknik servis ekibimiz ile en kısa sürede en uygun fiyatlarla yanıt veriyoruz.